Kļūsti par inventarizāciju speciālistu
Elektronisko inventarizāciju speciālists
Nepilna darba diena | Darbs vakaros, naktīs un brīvdienās
No Tevis sagaidām:

  • ka esi precīzs
  • ka spēj labi strādāt komandā
  • ka Tev ir pamatiemaņas darbā ar datoru un viedtālruni
  • ka Tu spēj koncentrēties un būt uzmanīgs
  • ka Tu spēj pielāgoties un Tevi nebaida darbs naktīs
Pienākumi:

  • Veikt preces svītrkodu skenēšanu
  • Vizuāli saskaitīt preci
  • Sveramai precei - veikt preces svēršanu
  • Pārbaudīt inventarizācijas rezultātus, noteikt un izlabot kļūdas
  • Ievērot kārtību inventarizācijas gaitā, darba drošības prasības
Piesakieties Darbam!
Aizpildiet anketu
Ja esat cilvēks, kuru meklējam, gaidīsim Jūsu ziņu šeit!
Mūsu priekšrocības
Darbs lieliskā un saliedētā komandā
Augstākais atalgojums nozarē un piemaksu sistēma par labiem darba rezultātiem
Elastīgs darba laiks - strādā kad tev ērtāk
Sociālās garantijas un nomaksāti nodokļi visiem mūsu darbiniekiem - bez izņēmuma
Elastīga apmaksas sistēma - vienu vai vairākas reizes mēnesī.
Aizraujošs un interesants darbs lielveikalos, noliktavās un ražošanas centros visā Latvijā
Mūsu vērtības
Jauna diena - jaunas iespējas
Katra diena ir iespēja iemācīties ko jaunu. Mēs pastāvīgi uzlabojam mūsu pakalpojumus, priecājamies par sasniegto un esam gatavi jauniem izaicinājumiem.
Efektīva tehnoloģiju izmantošana
Jaunākās tehnoloģijas ir mūsu ikdienas darba sastāvdaļa un mēs vienmēr meklējam jaunus veidus, kā padarīt mūsu darbu efektīvāku. Mūsu darbinieki tiek aprīkoti ar moderniem un uzticamiem svītrkodu skeneriem.
Rūpes par darbiniekiem
Pie mums katrs darbinieks piedalās un ietekmē uzņēmuma darbību. Mēs rūpējamies par saviem darbiniekiem un vēlamies, lai viņi pie mums justos brīvi un saņemtu nepieciešamo atbalstu.
Nevainojama reputācija
Mēs mīlam to, ko daram un vēlamies sasniegt maksimāli efektīvu rezultātu. Mums ir augsti standarti . Mūsu mērķis ir nevainojams pakalpojums, kurš atbilst klienta vēlmēm vai tās pārsniedz.
Par mūsu uzņēmumu
SIA "Data Zoom" ir moderns un dinamisks Latvijas uzņēmums. Saviem klientiem piedāvājam elektroniskas inventarizācijas un preču marķēšanas pakalpojumus. Strādājam visā Latvijā. Saistībā ar darbības uzsākšanu vēlamies atrast jaunus darbiniekus - ar un bez pieredzes.

Kontakti
Personālatlase: 25539455

e-pasts: darbs@e-inventarizacija.lv
Adrese: Brīvības iela 72, Rīga, LV-1011
Visas tiesības aizsargātas. 2020-2021.
Made on
Tilda